Наш Центр

Є центром освіти онлайн, який надає допомогу у вивченні іноземних мов студентам та дорослим.

Наша Місія

Надати якомога більшій кількості бажаючих можливість засвоїти іноземні мови.

Наша Мета

Допомогти у вивченні іноземних мов, дати практичні знання для подальшого їх застосування.

Наша Аудиторія

Це старшокласники, студенти та дорослі.

Чи можливо вивчити мову по Скайпу? Вся правда.

Вивчення іноземної мови – багатогранний процес, який не можна обмежити тільки правилами та підручниками. Щоб розмовляти чужою мовою, потрібно відчувати її, думати на ній та вміти
висловлювати свої думки.
Жива розмова відіграє найважливішу роль у цьому.
Скайп стирає межі спілкування, і сьогодні все більше людей віддають перевагу вивченню Іноземних мов саме за його допомогою. Чому так відбувається? Давайте дізнаємося!
Зустрічайте ТОП -7 причин, чому можна і потрібно вивчати мови по Скайпу.

Максимум практики та живого спілкування

Ви вважаєте, що Скайп не може передати всієї палітри живого спілкування? Це означає,що ви ще не спробували провести урок онлайн. Заняття по Скайпу об’єднує особисте спілкування та індивідуальний контакт з викладачем. І, якщо захопитися заняттям, можливо навіть забути те, що воно відбувається онлайн, а не наживо. Не вірите? Переконайтесь самі!

Економія часу

Більше не треба витрачати час на дорогу до центру навчання. Достатньо лише включити комп’ютер за 5 хвилин до початку уроку – і ви вже готові до занять.

Відстань не має значення.

Тепер можливо займатися навіть у відрядженні чи на відпочинку. І , якщо вас застане раптовий переїзд , це не буде приводом припинити заняття.

 

Нові можливості сучасних технологій

Навчальні відео, аудіо – записи, інтерактивні тести та навіть ігри – все це стане чудовим інструментом для вивчення мови. Навіть найскладніші теми можливо розібрати легко та iз задоволенням.

Уроки з комфортом

Проводьте уроки у зручному домашньому одязі з чашкою улюбленого чаю або кави.
Почувайте себе комфортно під час занять і результативність навчання зросте в декілька разів.

Більше можливостей домовитися з викладачем

Буває так, що у кращих викладачів графік занять розписаний до хвилини. Але за допомогою Скайпу можливо з успіхом домовитися на рахунок проведення заняття онлайн. Та це вже залежить від ваших навичок дипломатії.

Індивідуальний підхід

Програма навчання створюється для кожного учня окремо. Підприємець вивчає бізнес – рівень мови, туристу необхідно, щоб його повністю розуміли, а школяр хоче скласти іспит з найвищим балом. Встановіть потрібну інтенсивність навчання та мету – і вперед!

Хочете переконатися в ефективності навчання іноземних мов по Скайпу самостійно?
Запишіться на безкоштовне пробне заняття просто зараз через сайт або дзвоніть :
+ 38 067 717 84 17.

Залиште заявку на бажаний курс

Про нас говорять

Сын изучает испанский в школе, решили позаниматься дополнительно перед поездкой в испанский лагерь, нашли через этот сайт Руслана. При выборе педагога для меня было важно, что испанский для преподавателя практически родной язык. Ребенок сказал, что за 1 занятие узнал больше, чем за год в школе. Руслан занимается достаточно интенсивно, учитывая способности ребенка, в результате достигает хороших результатов. За несколько занятий сын действительно начал говорить. После возвращения планируем продолжить занятия.

Гюльнара

Испанский для детей Разговорный испанский, preply.com

Руслан зарекомендовал себя как хороший преподаватель испанского, который работает на результат. Уроки в 1,5 часа пролетают очень быстро, поскольку методика изучения построена на реальных диалогах о жизни. Каждый урок повторяем пройденное, что тоже оставляет свой след в памяти. Очень открытый и позитивный преподаватель, уроки которого поднимают настроение на весь день. Тем не менее, не забываем делать домашнее задание и учить слова и фразы, чтобы этим не расстраивать преподавателя. В целом, очень довольна, что нам встретился такой преподаватель. Рекомендую!

Марина Балицкая

Отзыв с групповых занятий

Отличный преподаватель испанского языка! Гибкий. Подстраивается под потребности/желания ученика. Общительный носитель языка — вы не только научитесь говорить правильно, но и узнаете разные разговорные фразы и сленговые выражения, т.е., не только литературный, но и живой язык. В течении урока прорабатывается много упражнений, в результате чего грамматика хорошо усваивается и вы сможете её использовать “на автомате”, не задумываясь. Имеет материалы для выучивания слов по тематикам (+упражнения) и устоявшихся выражений (того, чего в словарях обычно нет) Я считаю, что занятия — эффективные =)

Виталий

kiev.repetitors.info

Занимаемся с Русланом уже два месяца, прогресс на лицо, уже могу пообщаться с носителем и быть понятой. Большой акцент в обучении делаем на времена, грызем прошедшее. Много практики, переводов.

Yulia Черногория

Общий испанский язык, preply.com

CALL NOW
+
Call me!

Записаться на БЕСПЛАТНЫЙ пробный урок

Английский детям